Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde İndirim Fırsatları. 

Teslimat Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim olacak biçimde gönderilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinini müteakip gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra Yurtiçi Kargo şirketinin sağladığı teslimat süreleri kadardır. Alıcıya önceden yazılı olarak ya da bir devamlı veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir. Ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsinizHafta içi ve Cumartesi günü saat 10:00'a kadar vereceğiniz siparişler en geç 3 iş günü teslim edilir. Oluşacak yoğunluklar nedeniyle ModaTablo “Aynı Gün Kargo” hizmetini sunamayabilir. Siparişinizin kargolanma durumunu “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Cumartesi günü saat 10:00’den sonra verdiğiniz siparişlerin kargo ve gönderime hazırlanma sürçleri takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilmektedir. Siparişinizin kargolanma durumunu “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.


Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yapmış olduğu bölgeler de, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı ModaTablo sorumlu tutulamaz. Ürün, Alıcı’dan diğer bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/ya da Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden ModaTablo sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler Alıcı’ya ulaşmadıysa teslimat sorunları müşteri hizmetleri hattı aranarak ModaTablo’ya iletilmelidir.


Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme Alıcı istemelidir. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yapmış olduğu kabul edilmiş olur. Zarar paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla beraber en kısa sürece ModaTablo’ya info@modatablo.com email adresine tutanak ilave edilerek bildirilmelidir.