Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde İndirim Fırsatları. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kanvas tablo kaliteli kumaşın üstüne UV baskı teknolojisiyle baskı yapılmasından oluşur. Yani normal bir a4 kağıt ve bir yazıcı düşünün. a4 kağıtta herhangi bir yazı veya görsel yokken yazıcı ile baskılanarak farklı bir hale geliyor. Tablo da bu şekilde baskılanarak sanat eseri haline dönüşüyor.

Kanvas Tablo Fiyatları genel olarak değişmektedir. İstediğiniz boyuta ve çerçeve türüne göre bu fiyat değişmektedir. Çünkü her boyutta farklı şekilde malzeme kullanılır. Bu durumda fiyatı arttırıyor. En düşük olarak 49.99 TL ile 459.99 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Ortalama evinizde kullanacağını yatay veya kare tablonun fiyatı ise 129 TL gibi bir rakamla sahip olabiliyorsunuz. Fiyatlar dönem dönem değişmektedir fakat genel olarak bu şekilde şekillenmektedir.

Tablo olarak hediye düşünenlerin en çok akıllarına gelen bir alternatifte kişiye özel kanvas tablo. Aslında bu durum fazlasıyla ilgi çekici hale geliyor. Çünkü sevdiklerinize güzel bir hediyeyi bu şekilde verebilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Sitede ilgili bölümü bulup istediğiniz ölçüyü seçiyorsunuz ardından da bastırmak istediğiniz fotoğrafı yüklüyorsunuz ve ardından tablonuz hazırlanmak üzere atölyeye gönderiliyor. Ardından en hızlı şekilde kargoya hazırlanarak tarafınıza gönderiliyor.

Kanvas tablo temizlemek için dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü yapacağınız herhangi bir işlem tablonun kalitesine zarar verebilir. Nemli bir cam bezi ile bastırmadan tozunu alabilirsiniz. Bu işlemi sık sık yapmamanız tablonuzun sağlığı açısından yararlı olacaktır.

Kanvas tablo alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta vardır. Bunlardan bir tanesi kaliteli kumaşa baskı olması gerekir. Ardından UV baskı teknolojisiyle baskılanması gerekir. Gerdirme işlemi de genel olarak tabloya zarar vermeden düzgün bir şekilde yapılmış olması gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular