Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Satış Politikası

ModaTablo Ailesi olarak uyguladığımız satış politikamızda, müşterilerimiz ile ilişkilerimiz, sade ve dürüstlük temeline dayalıdır. Müşteri ilişkileri yönetim anlayışımızda, şartsız müşteri beğenisi ilke edinilmiştir.

Geniş satış ve hizmet ağıyla ModaTablo, belirlemiş olduğu satış politikası ve stratejik amaçlar doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve sektörde en nitelikli ürün yelpazesine sahip olan markası ile yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimizin tanınırlığını ve bilinirliliğini artırarak, marka değerini desteklemek,müşterimizin satın almakta olduğu ürünü iyi tanımasını ve bilinçli kullanmasını sağlamak pazarlama ve satış grubunun asli görevlerindendir. Bu görevlerin en iyi biçimde yerine getirilmesi, ileriki projelerimiz için, iyi referansla gelecek yeni müşteri potansiyelimizi pozitif etkiler.

ModaTablo, her bir ürünü, her tedarikçisi ve her son kullanıcısı için imalat standartlarının tanıtımı ve eğitimleriyle satışını desteklemektedir.

Satış sonrası takip de grubun görev tanımları içinde yer almaktadır.

Tüm markalı ürünlerimizden alan müşteri portföyümüzle veri tabanımız oluşturulmaktadır. Veri tabanıyla devamlı ilişki kurulması ile marka bilinirlilik, beklentiler ve beklentilerin karşılanması güncellenmektedir.

2017 senesinden bu yana istikrarlı bir biçimde yapılan pazarlama satış faaliyetlerimizle, basın ve medyayla ilişkilerin takibinin beraberinde, şirket prensipleri doğrultusunda ürünlerimizin satışını destekleyen reklam tanıtım ve tanıtım stratejilerimiz de belirlenmektedir.

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa