Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Yıpranmış Saçlar İçin Doğal Çözüm

Boya gibi kimyasal işlemlerle doğal yapısını kaybeden saçların ilacı doğada gizli. Argan, Avokao, ceviz ve üzüm gibi doğal besin özünü kullanan organicium, saçların onarılmasına yardımcı oluyor.

Argan Saçları Uzatıyor

Argan yağının saçlarınıza böylece çok faydası vardır. Saç ve saç derisini nemlendirerek ve saç tellerini güçlendirip, kırılmalara aleyhinde korur. Bilhassa saçınızdaki badana, saçınıza uygulanan röfle veya düzleştirici ve fönler saçlarınızın kırılmasına gücünü kaybeden saçlarınızın dökülmesine niçin olur. Saç derisinin ara sıra aşırı kurumasından nedeniyle, saçlarınızın zayıflaması ve matlaşması, sağlığa zararlı görünmesi saçlarınızın daha yavaş uzamasına ve koparak dökülmesine niçin olur. Kuruyan saç diplerini nemlendirmek için argan yağı ile saç diplerini ve saçınızın uçlarına kadar masaj yaparak uygulamanız saçınızın daha güçlü, parlak ve daha kolay uzamasını sağlayacaktır.

Argan yağı saçınızda çok çabuk tepki verdiğinden nedeniyle en çok tercih edilen saç bakım ürünüdür. Uyumlu kullanımda kırılmayan,dinç, sağlıklı, aydınlık, canlı, kaplı saçlara sahip olmanızı sağlar.

Avokado Saçlardaki Dökülmeyi Azaltıyor

Avokado, geleneksel olarak ilk önce tropikal iklimlerde yaşayanlar elde etmek üzere bütün dünyada saç bakımı için kullanılan popüler doğal ürünlerden birisidir. En çok saç dökülmesini yavaşlatmak ve saç uzamasını teşvik etmek nedeniyle kullanılır. Avokadonun kurumuş ve eskimiş saçların bitmiş eski görünümüne kavuşmasına tezgâhtar olarak kullanımı eski Mısır halklarına dek dışarı giden bir tarihe sahip.

Ceviz Saç Kırıkları Onarıyor

Saç bakımında ceviz kullanımının önemi küçümsenmeyecek derecede büyüktür. Ayrıca cevizin saç dökülmesine de faydası olduğu aşina bir gerçektir. Ceviz kan damarlarını genişletip kan dolaşımını hızlandırır. Saç kökleri kan ile beslendiği için saçlar ceviz bir uçtan bir uca daha çok güçlenir ve dökülmelere karşı daha dirençli ışık halkası gelir. Doktorlar saçlarının cansız olduğunu düşünen kişiler ve saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için ceviz kabuğu ve yaş kabuğunu tavsiye etmektedirler.

Üzüm Saçları Besleyip Yeniliyor

Üzüm çekirdeklerinin preslenmesinden elde edilen üzüm çekirdeği yağı, nemlendirici özelliğe sahip, antioksidan bakımından varlıklı, saç derisine yararlı bir doğal yağdır. Vücut göre zahmetsizce emilmesi günümüzde o kadar çok kozmetik ve aromaterapi ürününde kullanılmasının belli başlı nedenidir. Saç bakımında kullanılan uçucu yağları inceltmek için taşıyıcı yağ olarak kullanılabilir.

Etiket Saç Dökülmesi Saç Bakımı parlak saçlar saç bakım bakım kürleri saç maskesi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa