Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Ofis masasını güzel gösterecek dekorasyon önerileri neler renkli bir kişiyseniz...

Ofis masasını güzel gösterecek dekorasyon önerileri neler renkli bir kişiyseniz…

Ofis masasını güzel gösterecek dekorasyon önerileri neler renkli bir kişiyseniz...

Haftanın büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz çalışma ortamımız oldukça önemli bir yer ediniyor hayatımızda. Bu ortamımızı düzene sokacak şahane dekorasyon önerilerine ne dersiniz? Hem sizi motive edecek hem de çevrenizdekilere sizi yansıtacak ofis masası dekorasyon önerileri için içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. İşte birbirinden etkili dekorasyon önerileri!

Kişiliğinizi ortaya çıkarın 

Ofis ortamındaki masanızını dekore ederken ilk olarak dikkat etmeniz gerkeen şey sizi yansıtıp yansıtmadığıdır. Yani renkli bir kişilikseniz masanız sizi yansıtıyor mu? buna dikkat etmeniz önem taşımaktadır. Kişiliğinizi rtaya çıkaran renkli kalemler, süsler hem sizi hem de çevrenizdekileri motive edecektir.

Mutlaka ihtiyaçlarınızı belirleyin

Ofisteki masada çok fazla şey kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Bu durumun herhangi bir karışıklığa ya da dağınık bir görüntüye sebebiyet vermesini istemiyorsanız masayı düzene sokacak olan eşyaya karar vermekle işe başlayabilirsiniz. Bu bir not defteri, kalem, bilgisayar, kalemlik  vs olabilir. Bir ihtiyaç listesi belirleyin.

Dosyalık edinmeyi ihmal etmeyin 

Dergileriniz veya not kağıtlarınızı içerisine ilave edebileceğiniz dosyalık edinerek eşyalarınızın kaybolmasını veya masada dağınıklık bırakmasını engelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa