Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Mumlarla farklı dekorasyon modelleriyle kendi ekonomik aksesuarınızı yapın!

Mumlarla farklı dekorasyon modelleriyle kendi ekonomik aksesuarınızı yapın!

Mumlarla farklı dekorasyon modelleriyle kendi ekonomik aksesuarınızı yapın!

Evinizin havasını değiştirmek isteyenlerin favori özgün dekorasyonu olmaya hazırlanan mumlar ile kendi dekorasyonunuzu yapabilirsiniz!

ev-icin-dekorasyon-mum-modelleri-0lDy.jp

Mumlar ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Tercihinize ve zevkinize göre şekil değiştiren mum dekorasyonunda ister kokulu ister kokusuz mumlar ile evde kendi dekorasyon aksesuarınızı yapabileceğiniz birbirinden ekonomik ve kolay yapabileceğiniz şık mum dekorasyonlarını elmaelma.com olarak bir araya getirdik!

ev-icin-basit-mum-dekorasyon-model-Q4On.

ARTAN MUMLARI DEĞERLENDİRİN!

Uzun süreli kullanılan mumlardan geriye kalan artan mumları çöpe atmak yerine yeni bir mum elde edebilirsiniz. Artan mumları bir kabın içerisine rendeleyin daha sonra şekil almasını istediğiniz bir mum kabının içerisine rendelediğiniz tüm mumları eriterek ortasına mum ipini yerleştirip kurumasını bekleyin. İşte yeni mumunuz hazır!

evde-yapilabilecek-mum-dekorasyon-o-Wqk7

YAZ TATİLLERİNİ HATIRLATIN!

Eğer ki yaz aylarında deniz kenarı tatillerini sevenlerdenseniz kumsaldan topladığınız ve sakladığınız deniz taşları ve kabuklarını şık bir hale getirmenin yöntemini paylaşıyoruz! Topladığınız taşları ve deniz kabuklarını cam kavanozun içerisine doldurun daha sonra içerisine su doldurup küçük hafif mumları yüzdürerek yaz tatillerinizi en şık haliyle hatırlayabilirsiniz!

evde-yapilabilecek-mum-dekorasyon-f-DksB

BOŞ KAVONOZLARDAN FENER YAPIN!

Annelerimizin turşu, fasulye gibi kışlık yiyecekleri hazırladığı orta boy cam kavanozların içerisini ufak yıldızlı simler ile süsleyerek beyaz mumları yerleştirip tel iplerle duvara asarak veya masa üstlerini süsleyerek mükemmel bir fener elde edebilirisiniz!

evde-yapilabilecek-mum-dekorasyon-m-bsAv

BOŞ VAZOLARI MUMLARLA SÜSLEYİN!

Cam vazo içerisinde gelen çiçeğinizin bir zaman sonra kuruyup çöpe attığınızda boş kalan cam vazoyu değerlendirmek ve şık bir görünüm kazandırmak için küçük beyaz mumları veya tekli büyük bir mumu tercih edebilirsiniz. Mağazalardan oldukça pahalı olan bu tarz mumları siz evde en ekonomik haliyle sahip olabilirsiniz! İster içerinize ağaç dalları veya kurumuş yapraklar ekleyip üzerine mum ekleyin ister cam vazoyu boş bırakıp sadece mum koyarak kullanabilisiniz.

evde-yapilabilecek-mum-dekorasyon-o-EQTb
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa