Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Karavan iç dekorasyonu nasıl yapılır kendi tarzınızı konuşturun!

Karavan iç dekorasyonu nasıl yapılır kendi tarzınızı konuşturun!

Karavan iç dekorasyonu nasıl yapılır kendi tarzınızı konuşturun!

Tatilcilerin bir numaralı tercihlerinden biri olan karavanla uçsuz bucaksız yolculuklara karavanınızı hazırlarken iç dekorasyonu hakkında bilmeniz gerekenler!

-Her ne kadar açık tonları tercih edin desek de geleneksel tarzınızı karavanınıza da taşımak isteyenlerdenseniz. Bu tarzınızı ufak kilimlere yer vererek başlayabilirsiniz. Ancak durumu duvar renklerine taşıyarak karmaşık haline getirmeyin.

karavan-dekorayonu-nasil-yapilir-p1S0.jp

Yaz kış fark etmeksizin karavan yolculuğunu sevenler için karavan içi dekorasyonu nasıl yapılır? Karavanınızda bulundurmanız gereken temel öneriler hakkında bir derlemede bulunduk. Eğer ki karavanınızın iç dekorasyonuna başladıysanız bu bilgileri mutlaka gözden geçirin! Yanınızda işinize yaramayacak eşyaları yük yapmak istemezsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

karavan-dekkorsyonu-hakkinda-biilin-2dYG

Tatilcilerin bir numaralı hayallerinden biri de karavan ile uzun yolcukluklara çıkmaktır. Karavan tatili için en ince detaya kadar araştırmaya giren detaycılar için temel konulardan biri olan karavan içi dekorasyonunda size yardımcı olacak önerilere göz atabilirsiniz.

karavan-dekorasyonu-nasil-yapilir-tEFi.j

-Birbirinden farklı tasarımları olan karavanınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ancak karavan dekorasyonu yaparken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli konulardan biri de eşyalarınızı sığdırabileceğiniz gizleme dolaplardır.

karavan-dekorasyonu-nasil-yapilir-AtHx.j

Yolculuk boyunca ihtiyacınız olacak kıyafet battaniye termos tabak çanak gibi eşyalarınızı ortalık yerden saklayacak ve alan kaplamayacak dolaplar yaptırabilirsiniz.

karavan-dekorasyonu-nasil-yapilir-GABB.j

-Karavan içi dekorasyonu olduğu için göz ardı etmemeniz gereken en önemli noktalardan biri de genişliğidir. Her ne kadar büyük bir karavan alsanız bile normal bir ev genişliğinde olmayacağı için dikkat etmeniz gereken temel adım karavanınızda yer kaplayacak eşyalara yer vermemek olacaktır.

karavan-dekorasyonu-nasil-yapilir-s3eY.j

Olabildiğinizce açık tonlara yönelmek olacaktır. Açık renkler her konuda olduğu gibi ferahlığı ve aydınlığı arttırarak karavanınızın içerisini olduğundan daha büyük gösterecektir.

karavan-dekorasyonu-yaparken-dikkat-NRJz
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa