Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Evde ayna nereye koyulmalı fonksiyonel düşünün!

Evde ayna nereye koyulmalı fonksiyonel düşünün!

Evde ayna nereye koyulmalı fonksiyonel düşünün!

Ev dekorasyonlarında veya eve farklı bir hava kazandırmak isteyenlerin sıklıkla sorduğu ‘Evde ayna nereye koyulmalı?’ sorusuna yanıt aradık!

ANTRELER

Evden çıkmadan önce kendinize şöyle bir göz atmak için antrelerde kullanılan aynalar olmazsa olmazı oynuyor. Even çıkmadan önce eksiklikleri üzerinizde kontrol etmek için kullanılan son bakış aynaların bir diğer özelliğide genellikle dar ve karanlık olarak girişlerde derinlik algısı yaratarak ortamı yumuşatmaya yardımcı olmaktadır.

evde-ayna-nereye-koyulur-s9nF.jpg

Bir evin dekorasyonundan kişinin karakteristik özelliklerinden tutun zevkinin ne olduğuna kadar her şeyi anlamak için evinde kullandığı aksesuarlara göz atmak yeterli olabilir. Ev dekorasyonlarında sıklıkla sorulan soru ise ‘Ayna ev dekorasyonunda nasıl kullanılır? Evde ayna nereye koyulur?’ sorularıdır. Dekorasyondan ziyade evin belirli yerlerinde kullanılması gereken ve dekorasyondan ziyade fonksiyonel olarak kullanılması gereken aynanın evde koyulması gereken noktaları bir araya getirdik! İşte evde aynayı nereye koyacağını hala düşünenler için alternatif seçenekler…

ayna-evde-nereye-koyulmali-HrNS.jpg

ÇOCUK ODALARI

Her ne kadar ebeveynlerin es geçtiği bir nokta olsada çocuk odalarında kullanılan aynlar iki amaca hizmet etmektedir. Gelişim çağında olan çocuğunuzun benlik duygusunu geliştirirken kendini ve aynada görmesi ve kendi öz bakımını kendisinin yapabileceği duygusudur.

evde-ayna-nereye-koyulur-cocuk-oda-cnhn.

BANYO

Ayna denince akla gelen ilk yerlerden biri de banyodur. Sabah uyandığımızda yüzümüzü yıkadıktan sonra ilk gördüğümüz aynada kendimizi güne hazırlamak için son rutuşları yaptığımız yer genellikle banyo oluyor. Banyoda dişi fırçalarken, makyaj yaparken, tıraş olurken aynayı en sık kullandığımız yerlerden biridir. Banyoda ayna ne kadar büyük olursa o kadar kullanışlı olur.

evde-ayna-nereye-koyulur-un4w.jpg

SALONDA AYNA NEREYE NEDEN KOYULUR?

Fonksiyonel olarak her ne kadar gereksiz bulunsa da karanlıkta kalan bir duvara ayna koymak kurtaran çözümlerden biridir. Genellikle salona koyulan aynalar her ne kadar dekoratif amaçlı kullanılsada fonksiyonel olarak karanlıkta kalan kısmı kurtarmak için kullanılmaktadır.

evde-ayna-nereye-koyulur-MUTv.jpg
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa