Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla eve yenilik kazandırın!

Ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla eve yenilik kazandırın!

Ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla eve yenilik kazandırın!

Eşyalarınız her ne kadar pahalı veya henüz yeni değiştirmiş olsanız bile bazı zamanlarda eve renk kazandıracak farklı değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktata eşyalarınızı çöpe atığ sil baştan yeniden dekore etmek yerine evinize ufak dokunuşlar yaparak evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Nasıl mı? Elmaelma.com olarak çiçekler, veya yoga köşesi oluşturabileceğiniz ufak dokunuşlarla evinize yeni bir renk kazandıracak önerilerde bulunduk!

Koltuklarınızı Renklendirin!

Özellikle son dönemlerde pastel renklerin ön planda olmasından faydalanarak koltuklarınızı açık mavi veya sarı gibi renklere kaplatarak evinize farklılık kazandırabilirsiniz. Koltukları kaplatmak yeni bir koltuk almak yerine daha ekonomik olacaktır.

Boş Köşeleri Çiçeklerle Değerlendirin!

Sezon çiçeklerini evinize kapılarını açarak evinize farklı ir soluk kazandırabilirsiniz. Kapalı balkonunuz varsa ister balkona koyarak süsleyebilir veya oturma odasının köşelerini canlı çiçeklerle değerlendirebilirsiniz.

Dekor Kitaplıklar

Kitapsız yapamayanlar için evinizin bir köşesinde hem kitaplarınıza yer verebilir hem de kitaplarınızı sağda solda saklamak yerine düzen sağlayarak farklı bir içinizi rahatlatacak bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Yoga Köşesi!

Yoga ve meditasyona meraklıyım diyenler için evinizin bir köşesinde size huzur verecek bir meditasyon, yoga köşesi hazırlayabilirsiniz. Böylelikle size sürekli meditasyon ve yogayı hatırlarak unutmamanızı sağlayacaktır. Bu köşeyi özellikle güneş alan olmasına özen gösterin.

Sade ve Şık!

Evinizi ferah göstermek için olabildiğince fazla eşyalardan kurtulun! Odalardaki renk tercihlerinizi krem rengi ve açık tonlar olmasına özen gösterin. Böylelikle eviniz küçük olsa da açık renkler evinizi hem ferah hem de daha geniş görünmesine yarıdmcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa