Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?

Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?

Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?

Evinize farklı bir hava kazandırmak istiyor ve bilinenin aksine sıradanlığı yıkmak isteyenler için geometrik dekorasyon planlamasına ne dersiniz?

geometrik-ev-dekorasyon-ornekleri-nr93.j

Her yıl değişen trendler ve ev dekorasyonlarıyla beraber son zamanlarda evinde sıradanlıktan ziyade farklı bir hava kazandırmak ve daha marjinal olmak adına geometrik desenleri evinize getirdik! Evinizi olduğundan daha canlı gösterip sıradanlıktan kurtaran geometrik desenleri dizayn etmenin püf noktalarını bir araya getirdik.

ev-dekorasyonunda-geometrik-kombini-N2ZI

 Geometrik deninice akla tablolar, desenler ve farklı boyutlardaki eşyalar geliyor. Evinizi standartların üzerine taşımak ve farklılık kazandırmak istiyorsanız geometrinin gücünden yararlanabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-QaUB.

Neredeyse 2018’den itibaren trend haline gelen bu akım 2019’da da devam ediyor. Geometrik desenleri masanızda, koltuklarınızda, sehpalarda, halılarınızda veya tablolarınızda kullanabilirsiniz.

feometrik-desenli-ev-dekorasyonu-1z41.jp

Geometrik dekorasyona verilebilecek en güzel örneklerden biri de koltuklardır. Evi küçük olanlar için oldukça kullanışlı olan L tipi koltukları dairesel bir orta sehpa ile şekil olarak geometrik dekorasyon kombini yapabilirsiniz. Veya geometrik desenleri perdelerinizde çizgili olarak kullanarak evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-DgkA.

Kitaplık, masa gibi dekoratif modellere yön veren eşyaları oval dikdörgen veya üçgen şeklinde kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizde geometrik bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ancak ev eşyalarınıza geometri bir renk kazandırmak istiyorsanız eşyalar üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

geometrik-ev-dekorasyonu-nasil-yapi-MO0x
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa