Shopping Cart

200TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Bölgesel İncelme Teknikleri

Pozitif kilolardan yöresel incelme yöntemleriyle kurtulmak olası. Estetisyen Ateş Ayvaz, ozon, yankı dalga terapisi, ultrakavitasyon ve karboksi terapi yöntemleriyle incelmenin muhtemel olduğunu söyledi. Ateş Ayvaz, kilolarından yakınanlara mutlaka perhiz ve spor da tavsiye etti.

Karboksiterapi

Karboksiterapi, karbondioksit(CO2) gazının tedavi amaçlı deri altına enjekte edilerek dolaşımın ve dokudaki bölgesel metabolizmanın hızlandırılması işlemidir. Çare; süratli, sıcacık, etkin ve cerrahi olmayan bir yöntem olarak kabul edilir. Lokal yağlanmanın giderilmesine, ameliyat ve bere izlerinin değil edilmesine, cildin toparlanması ve gençleştirilmesine takviye eder.

Yapılacak bölgeye kadar seans süresi değişir. Tek seansı 30-50 dakika arası sürer, 4-5 seanstan sonradan vücudunuzdaki dinç gelişmeyi ayrım edebilirsiniz. Basende, kollarda, göğüslerde ve karında oldukça etkilidir.

Ultravitasyon Sistemi

Ultrakavitasyon sistemi, yöresel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücresel sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine niçin olur. bununla beraber oluşan köpüklenme önce genişleme, daha sonra patlama yaratır.

Kavitasyon denilen bu etki, yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları baştan sona buralardan uzaklaştırmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak vücuttan dışarı atılırlar. 4-6 hafta içinde sonuç alınır.

Hamilelere, yürek hastaları ve yürek pili takanlara, yüksek tansiyon hastalarına, karaciğer ve böbrek ile ilgili bozuklukları bulunanlara başvuru formu yapılmaz. Vücudun her alanında oldukça etkilidir.

Medikal Ozon Tedavisi

Medikal ozon tedavisi, % 5 ozon ve %95 oksijen karışımından oluşan, tedavi amaçlı kullanılan bir bileşimdir. Ozon gazı, medikal ozon jeneratörlerinde saf oksijenden üretilir. Dolaşım bozukluklarında, anti-aging ve yeniden canlanma, deri mantarları ve enfekte cilt lezyonlarında çoğunlukla kullanılmaktadır.

Ağrıların giderilmesinde, kronik yorgunluğun tedavisinde, bağışıklığın güçlendirilmesinde ve vücut direncinin artırılmasında epeyce faydalıdır. 4-6 hafta içinde sonuç alınmaktadır. Seans süresi 30-40 dakika sürmektedir. Ozonun uygulanmasının sakıncalı olduğu kişiler oldukça sınırlıdır. İleri derecede anemi ve kanla ilgili bazı ırsi hastalıkları olan hastalara tatbik yapılmaz.

Akustik Dalga Terapisi

Selülit yıllardır çoğu öbür usul ile yok edilmeye çalışılmış, yeterli sonuçlar alınamamıştır. Oysa yepyeni bir keşif olan akustik dalga terapisi, dünya çapında kanıtlanmış başarıları ile dikkat çekiyor. Yankı dalga terapisinde hiçbir kimyasal madde kullanılmıyor.

Enjeksiyon veya lazer uygulaması yapılmıyor. Sadece kuvvetli ses dalgası darbeleri kullanılıyor. Selülit problemi olan kişilerde, gevşeme ve sarkma problemlerinde ve bölgesel incelmede, çoğunlukla kullanılan güvenilir bir çare yöntemidir.

Portakal kabuğu görüntüsü ortadan kalkar. Derinin kalınlaşmasına ve yağ tümseklerinin azalmasına muavin olur. Cildi kalınlaştırır, cildin kalitesini artırır. Ödem ve yağ birikmesini yok eder. 2-4 hafta sonra olumlu sonuçlar elde edilmeye başlanır. Hamilelere, kontrolsüz diyabet hastalarına uygulanmaz.

Etiket Akustik Dalga Terapisi Medikal Ozon Tedavisi Ultravitasyon Sistemi karboksiterapi karboksi yöntemi estetikle alımlılık Estetik estetik örnekleri
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli.

Ömür Boyu Garanti

Ürünlerimiz kalitemiz garantisinde.

Dünya’nın Her Yerine

Dünya'nın her yerine kargolama.

0 Güvenilir Ödeme

PayTR/ MasterCard / Visa